X

Zaloguj się

Zaloguj się przez Facebooka

Trzoda

Doświadczenie

Jeśli chcesz poznać doświadczenie w hodowli trzody chlewnej z innych gospodarstw, to idealnie trafiłeś. Na naszym portalu znajdziesz treści na temat żywienia świń, najgroźniejszych chorób trzody, prawidłowego odchowu tuczników, jak i również wiele więcej porad od innych producentów trzody oraz ekspertów z tej dziedziny.

Hodowla świń – porady

Portal Projekt Agrar powstał po to, aby być blisko polskich gospodarstw. Projekt Agrar to porady, wskazówki i materiały instruktażowe, dzięki którym jeszcze bardziej zwiększysz swoje doświadczenie w hodowli świń. Odwiedzaj nasz portal, a będziesz na bieżąco z aktualnymi wiadomościami dotyczącymi hodowli trzody chlewnej, dowiesz się, jak wygląda hodowla trzody chlewnej w innych gospodarstwach oraz jakie rozwiązania wykorzystują, aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał stada.

Hodowla trzody chlewnej – sprawdzone porady i rozwiązania

W tej części Projektu Agrar znajdziesz filmy instruktażowe ekspertów z dziedziny hodowli świń oraz innych hodowców, m.in. o tym, jak prawidłowo żywić trzodę i zadbać o higienę budynku inwentarskiego. Oglądając filmy z gospodarstw innych hodowców, zobaczysz, jak producenci trzody chlewnej radzą sobie w codziennych obowiązkach, jak zwiększają wyniki w produkcji, czy też jak rozwiązują problemy z profilaktyką najczęstszych chorób świń. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu portalowi pogłębisz swoją wiedzę i doświadczenie w hodowli trzody chlewnej, za sprawą których prowadzenie stada stanie się jeszcze bardziej wydajne i proste.

mikroklimat w chlewni

Mikroklimat w chlewni

Wydajność stada, niezależnie od gatunku, jest uzależniona przede wszystkim od warunków dobrostanu. W przypadku hodowli trzody ogromny wpływ na dobrostan ma mikroklimat w chlewni.

Zamknij

Newsletter


Chcesz być na bieżąco? Zostaw swój e-mail, a raz w tygodniu prześlemy Ci nasze najlepsze artykuły!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.