X

Zaloguj się

Zaloguj się przez Facebooka

Kategoria

Rynek

ocena pasz
Rynek

Certyfikaty na paszach – o czym mówią?

W dobie ogromnego wyboru na rynku, wybór najlepszego produktu może być dylematem. Zobacz, co o jakości pasz mówią zdobyte certyfikaty.

Rynek

Ruszył nabór na modernizację gospodarstw rolnych

Rozpoczął się nabór wniosków na modernizację gospodarstw rolnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Dowiedz się więcej, jak można skorzystać z programu!

rynek wieprzowiny
Rynek

Ceny trzody chlewnej pójdą w górę

Stopa spadku cen trzody maleje. Przed nami nie tylko sezonowy wzrost cen, ale również – podwyżka związana ze spadkiem pogłowia. Zobacz, jak zapowiada się sytuacja na rynku!

Rynek

Innowacje środkiem do zwiększania potencjału stada

„Zdrowa młodzież przyszłością stada – nowoczesny model żywienia cieląt” to temat szkolenia przygotowanego dla hodowców bydła mlecznego. Zobacz, co sądzą o programie oraz o innowacyjnych rozwiązaniach w żywieniu zwierząt!

ceny mleka
Rynek

Ceny mleka stabilne

Cena płacona rolnikom za mleko odstawiane do spółdzielni mleczarskich niższa niż rok temu. Produkcja mleka wzrosła. Sprawdź aktualną sytuację na rynku mleka!

rynek wieprzowiny
Rynek

Rynek wieprzowiny: Ceny spadają

Na rynku trzody chlewnej widoczne są spadki. Prognozuje się, że obniżki będą się utrzymywały do końca tego roku. Na wzrost cen musimy jeszcze poczekać.

krowy
Rynek

Rynek mleka – Koniunktura się pogarsza

Koniunktura na światowym rynku mleka pogarsza się. Ceny podstawowych artykułów mleczarskich spadają, zarówno w skali miesięcznej, jak również rocznej.

rynek wołowiny
Rynek

Jakie ceny na rynku wołowiny?

Światowa produkcja wołowiny rośnie. Krajowy rynek wołowiny spodziewa się podwyżek. Zdaniem ekspertów ceny skupu bydła już za kilka miesięcy pójdą w górę. Ten trend ma szansę się utrzymać również w przyszłym roku.

Zamknij