X

Zaloguj się

Zaloguj się przez Facebooka

Kategoria

Cielęta

Celem hodowli bydła mlecznego i mięsnego jest cykliczne uzyskiwanie zdrowych i witalnych cieląt. Już od pierwszego dnia, nowo narodzone cielę stanowi fundament stada, a optymalny odchów musi zacząć się już od pierwszych godzin po wycieleniu. W tej kategorii Projektu Agrar znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące najlepszego, efektywnego odchowu cieląt, roli siary dla zdrowia zwierząt, sposobów na profilaktykę najczęstszych chorób, tak by Twoje cielęta były w pełni zdrowe i szybko osiągały przyrosty. Takie cenne informacje znajdziesz w artykułach spod pióra ekspertów – zarówno naukowców, jak i wykwalifikowanych doradców żywieniowych, obsługujących największe fermy w Polsce. Poznasz innych hodowców z filmów o gospodarstwach  z całego kraju. Poznasz doświadczenie hodowców i to, dzięki czemu ich cielęta mleczne i cielęta mięsne osiągają najlepsze przyrosty dobowe i zachowują zdrowie i witalność. Dowiesz się też o najnowszych rozwiązaniach na rynku dodatków paszowych dla cieląt. Bądź na czasie!

DoświadczenieInnowacjeZdrowieŻywienie
odchów cieląt w budkach

Odchów cieląt w budkach

Nie ulega wątpliwości, że odchów kształtuje dalszą produktywność krów. Jak odchów w budkach wpływa na zdrowie cieląt? Zobacz artykuł.

siara dla cieląt

Siara eliksir życia dla cieląt

Co decyduje o jakości siary krów? Ile siary podawać cielętom? Co sprawia, że można nazwać ją eliksirem? Przeczytaj artykuł eksperta.

Zamknij

Newsletter


Chcesz być na bieżąco? Zostaw swój e-mail, a raz w tygodniu prześlemy Ci nasze najlepsze artykuły!