Branża rolnicza i hodowlana rozwijają się na tyle dynamicznie, że stosowanie coraz nowszych rozwiązań technologicznych staje się koniecznością. Od wysiewu roślin paszowych, przez przygotowanie kiszonki dla bydła czy podział stada na grupy produkcyjne, aż po zadawanie paszy — na każdym etapie produkcji specjalistyczna wiedza i porady ekspertów stanowią nieocenioną pomoc. 

Serwis FarmCHAMPs powstał jako odpowiedź na te potrzeby i zapewnia doradztwo, a także pomoc podczas wprowadzania najnowszych rozwiązań związanych z paszami objętościowymi. Współpraca z nami to gwarancja solidnych usług, profesjonalnego doradztwa i produktów najwyższej jakości.

Jak działamy?

W FarmCHAMPs oferujemy kompleksową obsługę gospodarstw rolnych w zakresie pasz objętościowych, a zwłaszcza kiszonek dla bydła. Stawiamy na przejrzystą komunikację z Klientem i zwiększenie jego kontroli nad procesem produkcyjnym. Nasz serwis nie tylko ułatwia dostęp do wysokiej jakości usług, ale również umożliwia korzystanie ze specjalistycznej wiedzy w każdym miejscu i każdej chwili. 

Profesjonalne doradztwo

Zdalnie czy na gospodarstwie — nasi specjaliści dzień w dzień gotowi są służyć bezpłatną poradą we wszystkich tematach dotyczących kiszonek. W zależności od potrzeb wizyta serwisowa może odbyć się w terenie lub za pośrednictwem naszego call center. Analiza zbiorów i kosztów produkcji pasz, ocena kondycji silosów czy zbadanie wartości żywieniowej kiszonki dla bydła — nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Kontakt do doradców FarmCHAMPS znajdziesz na stronie farmchamps.pl.

kiszonka dla bydła

Doradcy FarmCHAMPs korzystają z profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu dostajesz wszystkie informacje konieczne do przygotowania dobrej kiszonki dla bydła.

Specjalistyczne urządzenia serwisowe

Doradcy FarmCHAMPs korzystają z profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu dostajesz wszystkie informacje konieczne do przygotowania dobrej kiszonki dla bydła. Poza podstawową oceną organoleptyczną wykonujemy pomiar wilgotności i temperatury, najważniejszych parametrów pozwalających na ocenę kiszonki dla bydła. Niezbędnymi narzędziami są też zgłębnik do pobierania prób i sita paszowe, dzięki którym możemy ocenić stopień rozdrobnienia materiału. Nie można zapomnieć o naszym oczku w głowie — kamerze termowizyjnej, która pozwala na pomiar temperatury w kilku obszarach i szybkie wykrycie nieprawidłowości. 

Przejrzysta komunikacja 

Serwis FarmCHAMPs jest przejrzystą platformą, na której możesz zarówno kupić światowej klasy produkty i akcesoria, ale również skontaktować się z naszymi doradcami czy skorzystać z gotowych opracowań. Taki model komunikacji pasuje do nowoczesnego rolnictwa i pomaga nam wypełniać naszą misję — upraszczanie procesów w Twoim gospodarstwie.

Obszerna część merytoryczna

Chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego w naszym serwisie udostępniamy wiele porad i wskazówek opracowanych przez ekspertów. Chcemy, aby optymalne zarządzanie kiszonkami było dostępne dla każdego, kto jest otwarty na innowacyjne rozwiązania. 

Co wyróżnia FarmCHAMPs?

Nasz serwis jest nastawiony na ciągły rozwój i nieustanne aktualizowanie wiedzy. Zapewniamy dopasowane do Twoich potrzeb wsparcie na każdym etapie produkcji pasz. Chętnie dzielimy się wiedzą w dążeniu do unowocześniania rolnictwa w całym kraju. To nie wszystko — jesteśmy również jedynym w Polsce dystrybutorem firmy Christian Hansen, lidera na rynku produktów do zakiszania, takich jak zakiszacz bakteryjny SiloSolve® FC. Kiszonka z kukurydzy, lucerny czy traw — z nami zapewnisz swojemu stadu paszę objętościową najwyższej jakości!