active-pro

Aby hodowla trzody chlewnej była efektywna, potrzebna jest ekspercka wiedza na temat żywienia zwierząt. Specjaliści do spraw rozwoju produktów Josera przez cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami w komponowaniu i doborze dodatków paszowych. Chcemy dzielić się tą wiedzą i ułatwić hodowcom wybranie produktów zoptymalizowanych do potrzeb konkretnego etapu rozwoju świń. Dlatego przygotowaliśmy nową platformę internetową Active-Pro.pl.

Active-Pro.pl – porady ekspertów

Strona active-pro.pl jest kompendium specjalistycznej wiedzy dla hodowców trzody chlewnej. Eksperci przygotowują publikacje dotyczące zagadnień związanych z żywieniem świń na różnych etapach i wieloma innymi zagadnieniami, z jakimi trzeba się zmierzyć w chlewni. Wszystkie one opierają się na najnowszej wiedzy naukowej i ogromnym doświadczeniu przygotowujących je specjalistów. Zebrane na platformie Active-Pro.pl informacje pogrupowane są tematycznie, by łatwo było znaleźć potrzebne rozwiązanie. Dzięki temu, że treści tam prezentowane są przygotowane w bardzo przystępny i przejrzysty sposób, bez trudu wdrożysz w życie rekomendacje ActivePro.pl.

Serwis żywieniowy Active-Pro.pl

Baza wiedzy niezbędnej w codziennej pracy hodowcy trzody, która możesz samodzielnie przeglądać to nie wszystko. Niektóre zagadnienia wymagają rozmowy z wykwalifikowanym doradca żywieniowym. Dlatego ActivePro oferuje także możliwość konsultacji z ekspertami działającymi we wszystkich regionach Polski. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa żywieniowego skontaktuj się za pomocą ActivePro.pl z doradcą żywieniowym w Twojej okolicy. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

ActivePro by Josera dla trzody chlewnej

Strona active-pro.pl to także wygodna platforma pozwalająca na dobranie i zakup mieszanek witaminowo-mineralnych i produktów specjalistycznych dla prosiąt, loch i tuczników. Szeroka paleta produktów żywieniowych ActivePro jest szczegółowo opisana, co pozwala na wybranie rozwiązań doskonale dopasowanych do oczekiwań hodowcy. Co ważne, platforma ta umożliwia wyszukiwanie produktów na podstawie etapu rozwoju zwierzęcia, przeznaczenia i zawartości składników pokarmowych. Jest to gwarancja oszczędności czasu potrzebnego na dobranie właściwej paszy i jej doskonałego dopasowania do założeń hodowcy.
Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje nowa platforma ActivePro.