zakiszacze bakteryjne – wielka przedsprzedaż

Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy lutego ruszyła wielka przedsprzedaż na zakiszacze bakteryjne. Z tej okazji Josera Polska promocją objęła wszystkie zakiszacze bakteryjne dostępne w e-sklepie FarmChamps. Skorzystaj z wyjątkowej promocji – 8% rabatu oraz darmowej dostawy!

Wielka przedsprzedaż na zakiszacze bakteryjne wystartowała 16 lutego 2023 r. i potrwa do 31 marca br. lub do wyczerpania puli materiałów reklamowych albo produktów objętych promocją. Z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez Josera Polska mogą skorzystać hodowcy, którzy zakupili produkty do przygotowania najlepszej kiszonki.

Zakiszacze bakteryjne dostępne w wielkiej przedsprzedaży

Kusząca oferta promocyjna na zakiszacze bakteryjne została skierowana do osób, które zakupili co najmniej jeden zakiszacz Josilac lub/i SiloSolve® FC w sprzedaży internetowej poprzez sklep internetowy https://sklep.farmchamps.pl. Promocją objęto więc produkty z linii Josilac oraz SiloSolve® FC. Każdy hodowca, który zamówi w sklepie internetowym FarmChamps zakiszacz bakteryjny z podanych linii otrzyma 8% rabat. Oprócz tego osoby, które zakupią produkty objęte promocją, mogą również skorzystać z darmowej dostawy.

SiloSolve FC i Josilac — zakiszacze do przygotowania najlepszej kiszonki

Zakiszacze SiloSolve® FC i Josilac, które objęto promocją to produkty ułatwiające przygotowanie najlepszej kiszonki. Ich stosowanie pozwala m.in. zabezpieczyć paszę przed psuciem, zwiększyć efektywność wykorzystywanej paszy. Ponadto oba produkty ograniczają straty w kiszonce, zwiększając również potencjał produkcyjny mleka.

Biorąc pod uwagę zalety zakiszaczy, jak i warunki obowiązującej promocji zachęcamy do skorzystania z wielkiej przedsprzedaży na zakiszacze bateryjne SiloSolve® FC i Josilac.

Przeczytaj również: Możesz otworzyć silos już po 7 dniach!