lucerniki i międzyplony

Jak przygotować lucerniki do zimy? Jaki jest potencjał produkcyjny z międzyplonów? Odpowiedzi na te, a także inne pytania poznamy podczas bezpłatnego LIVE transmitowanego na żywo prosto z pola, które odbędzie się już 18 sierpnia 2022 r.

Spotkanie pod nazwą „Lucerniki i międzyplony traw z motylkowatymi na polowych użytkach zielonych” organizuje po raz pierwszy FarmCHAMPS Polska. Podczas tego wydarzenia uczestnicy wspólnie z wybitnym ekspertem – prof. Romanem Łyszczarzem poznają najbardziej istotne zagadnienia dotyczące zarówno lucerników, jak i międzyplonów.

Lucerniki i międzyplony traw z motylkowatymi bez tajemnic

lucerniki i międzyplony

Pan prof. Roman Łyszczarz

Spotkanie LIVE, które odbędzie się w najbliższy czwartek, a dokładnie 18 sierpnia 2022 r. o godz. 18.00, będzie transmitowane prosto z lucernika znajdującego się w Gospodarstwie Rolnym Grzegorza Przeździeckiego. W tym wydarzeniu weźmie również udział prof. Roman Łyszczarz – autorytet w zakresie produkcji pasz objętościowych na trwałych i polowych użytkach zielonych, metod ich renowacji i podwyższania potencjału produkcyjnego. Profesor wspólnie z Panem Grzegorzem przyjrzą się kondycji roślin, a także omówią zabiegi agrotechniczne, które warto przeprowadzić jeszcze w 2022 r.

Wydarzenie pod nazwą „Lucerniki i międzyplony traw z motylkowatymi na polowych użytkach zielonych to doskonała okazja, aby dowiedzieć się m.in.:

  • Jak przygotować lucernik do zimy?
  • Czy warto siać lucernę z trawami? Jeśli tak, kiedy i jakie gatunki?
  • Jak przygotować stanowisko do siewu?
  • Jaki jest potencjał produkcyjny z międzyplonów?
  • Od kiedy do kiedy siać międzyplony?

Wydarzenie organizowane przez FarmCHAMPS – okazja do poszerzenia wiedzy i zadawania pytań!

Podczas spotkania LIVE transmitowanego prosto z pola będzie istniała możliwość zadawania pytań w komentarzach, na które następnie odpowiedzą organizatorzy i zaproszeni goście tego wydarzenia.

W tym obiecującym wydarzeniu można wziąć udział klikając w link do spotkania LIVE dostępnym na profilu Facebook’owym FarmCHAMPS Polska!