zakiszacz bakteryjny

Znane i cenione produkty dedykowane dla bydła można zakupić nie tylko stacjonarnie, ale również w sklepie internetowym FarmCHAMPS. Nie inaczej jest w przypadku zakiszacza bakteryjnego SiloSolve® FC – skutecznego produktu, który już teraz dostępny jest w atrakcyjnej, niższej cenie.

Zakiszacz bakteryjny SiloSolve® FC dostępny w sklepie internetowym FarmCHAMPS pozwala uzyskać wysokiej jakości kiszonkę chętnie zjadaną przez krowy mleczne. Preparat ten działa wspomagająco na szybki przebieg fermentacji i w kontrolowany sposób pozwala uzyskać odpowiedni poziom suchej masy, jak i składników pokarmowych zwiększając ich przyswajalność. To tylko kilka cech tego zakiszacza, którego skuteczne działanie zastało potwierdzone badaniami naukowymi.

Skład i działanie skutecznego zakiszacza bakteryjnego

zakiszacz bakteryjny

Silosolve® FC teraz dostępny 15% taniej, z możliwością darmowej dostawy.

Inokulant bakteryjny SiloSolve® FC w swoim składzie zawiera szczep bakterii Lactobacillus buchneri LB1819, a także wyjątkowy szczep Lactococcus lactis 0224. Połączenie tych dwóch szczepów sprzyja powstawaniu warunków beztlenowych oraz poprawia fermentację, jednocześnie hamując rozwój drożdży i pleśni. Co z kolei, przekłada się na lepszą stabilność tlenową po otwarciu pryzmy, nawet po 7 dniach od zakiszania.

Zakiszacz bakteryjny SiloSolve® FC działa szybko tworząc środowisko beztlenowe. Solidnie hamuje rozwój pleśni i droższy w kiszonce zdecydowanie poprawiając również zawartość suchej masy. Produkt ten błyskawicznie obniża pH zakiszanego surowca do prawidłowego poziomu. Wykazuje on również skuteczne działanie zapobiegające zagrzewaniu się kiszonki. Ponadto, zapewnia doskonałą fermentację i stabilność tlenową. SiloSolve® FC poprawia jakość kiszonki zarówno o wysokiej, jak i niskiej zawartości suchej masy. Produkt ten wykazuje największą skuteczność wtedy, gdy występuje ryzyko grzybów w szerokim zakresie wilgotności.

Produkt przeznaczony do zakiszania firmy Christiana Hansena opracowano pod kątem funkcjonalności tak, aby sprostać warunkom pojawiającym się we współczesnej konserwacji pasz.

Zakiszacz bakteryjny SiloSolve® FC w promocji!

Produkt SiloSolve® FC można zamówić w sklepie internetowym FarmCHAMS w niższej cenie. Do końca sierpnia 2022 r. obowiązuje 15% zniżki na inakulanty bakteryjne SiloSolve® FC, a także darmowa dostawa na te produkty w sklepie FarmCHAMPS. Inokulant bakteryjny dostępny jest w dwóch wariantach: saszetka 100 gramów (wydajna na 50 ton materiału kiszonkarskiego) oraz 200 gramów (wydajna na 100 ton materiału kiszonkarskiego).